<< Hlavní strana

Řemeslnické služby pro dům, byt a zahradu

Nalézáte se na stránce na které odkazujeme na naše řemeslnické partnery, kteří poskytují kvalitní a léty osvědčené služby pro dům, byt a zahradu.

Sháníte-li firmu, která má opravdu kvalitní reference, je solidní a spolehlivá, určitě využijte níže uvedený seznam firem. Tyto firmy působí ve středočeském kraji a v hlavním městě Praze.

Údržba zahrad a zakládání zeleně

Zabýváme se údržbou, rekultivací a realizací zahrad a zeleně. Potřebuje vaše zahrada nebo zeleň odborný zásah? Rádi se postaráme o to, aby vaše zeleň případně zahrada opět ožila. Odstraníme náletové dřeviny případně posekáme trávník na soukromých i firemních pozemcích. Zakládáme trávníky výsevem nebo pokládkou travního drnu (koberce). Stříháme a tvarujeme živé ploty.

http://www.zahradynika.cz


Pokládka plovoucí podlahy, koberce a PVC

Nabízíme služby v oblasti pokládky koberců, linolea a plovoucích podlah. Podlahářské práce a služby vykonáváme ve středočeském kraji. Rádi Vám poradíme, zaměříme, dopravíme, položíme. Podlahy Kladno, Beroun, Rakovník, Praha.

http://www.podlahy-api.cz


Rekonstrukce bytových jader a rodinných domů

Provádíme rekonstrukce rodinných domů, bytů a bytových jader. Naše firma má v tomto oboru více než 12-ti leté zkušenosti. Provádíme také obkladačské a pokladačské práce včetně zateplování fasád rodinných domů.

http://www.stavbyrekonstrukce-lexa.cz


Pokládky koberců, PVC, linolea a parket

Zajištujeme pokládku koberců, PVC a plovoucích podlah, repasujeme a pokládáme parkety. Zabýváme se pokládkou a renovací všech typů podlahových krytin. Zajistíme objednávky a dodávky veškerého druhu materiálu. Pokládky realizujeme po celé ČR. Přednostně se zaměřujeme na Prahu a středočeský kraj, Kladno, Beroun, Rakovník atd.

http://www.mkpodlahy.cz


Montáž sádrokartonů a minerálních podhledů

Provádíme montáže sádrokartonových systémů Knauf, Rigips a Lafarge. Naše firma má v tomto oboru téměř dvacetileté zkušenosti. Zabýváme se rekonstrukcí a zateplováním půdních prostor rodinných domů, a instalací stropních kazetových minerálních podhledů.

http://www.sadrokartonycernin.cz

Copyright © speedy74 • 2010 - 2012 •
Sponzoruje: Toplist SuperLink.cz