Světový finanční zločinci - speedy74

<< Hlavní strana

Světu vládnou organizovaní zločinci

25.12.2011

Euro, dollars, money Jan Keller - Superboháči versus lidstvo.
Největší světoví superboháči jsou tak bohatí, že se jejich obrovský majetek nedá vůbec spočítat. Mezi superboháčem a běžným boháčem je tak velký rozdíl, jako bychom porovnávali desetikilometrovou trasu s centimetrovou úsečkou. Sociolog profesor Jan Keller zveřejnil na internetu o superboháčích zajímavou přednášku nazvanou Arogance financí. Najdete ji na mnoha webech a třeba i na YouTube.

Je to přednáška na téma, kdo ve skutečnosti vládne světu. Pan Keller nazval vládce planety diskrétní elitou. Mně ale tenhle název zní příliš diskrétně. Existuje spousta jiných názvů, jaké jim lidé dávají v internetových diskusích. Třeba: plutokracie, moneykracie, finanční oligarchie, kleptokracie, superboháči, óbrboháči, voldemorti, mezinárodní banksteři a další jména. Mně připadá nejpřiléhavější nazvat je rovnou organizovanými zločinci. Proč? Protože jsou organizovaní a protože se chovají jako zločinci.

Nebo mi také na tuto světovou „elitu“ sedí dost ostrý termín od pana profesora Koukolíka - deprivanti. Přiléhavý mi připadá i název vyskytující se v diskusích- psychopatičtí paraziti nebo parazitičtí psychopati (zkratka PP). Nebo prostě jenom paraziti.

Nebo prostě jenom psychopati. Ale jak říkám, vůbec ze všeho nejlépe mi na ně sedí termín- organizovaní zločinci. Protože oni nejsou jenom prostí neškodní superboháči. Nebo jenom prostí jednotliví psychopati. Nebo jenom prostí chamtivci. Oni se spolu spikli a zorganizovali se proti zbytku lidstva. Prostřednictvím svých dobře placených lokajů páchají na něm již po několik staletí obrovské zločiny...

Pokračování článku zde >>

Zdroj: http://www.kubata.nazory.cz

Odkazy domácí

Copyright © speedy74 • 2010 - 2012 •
Partneři webu: Sponzoruje: Toplist SuperLink.cz