Bilderberg - speedy74

<< Hlavní strana

Daniel Estulin hovoří na ČT24 o Bilderbergu

13.12.2011

Biderberg Praha – Už dvacet let se investigativní novinář Daniel Estulin zabývá skupinou Bilderberg. Podle zastánců spikleneckých teorií je právě Bilderberg tajným spolkem elit, které se snaží ovládnout celosvětové dění. Estulin ale bujaré konspirační teorie krotí: "Bilderberg není tajná organizace, žádná konspirace nebo sekta. eho členové nesedí kolem stolu s rukama na křišťálové kouli. Zabývají se spíše limity, které omezují světovou společnost."

Skupina Bilderberg je pojmenována po nizozemském hotelu de Bilderberg, ve kterém se v roce 1954 sešlo 130 nejvlivnějších lidí světa. Schůzku organizovala nizozemská královská rodina a klan Rockeffelerů, amerických bankéřů. Díky úspěchu prvního zasedání vznikla každoroční tradice jednání nejvýznamnějších lidí světa zahrnujících politiky, členy královských rodin, politology, finančníky i šéfy význačných celosvětových společností.

Novinář Daniel Estulin se Bilderbergem zabývá dvacet let a jako jediný publikoval řadu informací, které se tohoto spolku týkají. Sám s úsměvem říká, že díky svému dědečkovi, který pracoval v 50. letech pro KGB, má velmi dobrý přístup k tajným informacím. V roce 2005 vydal knihu "Pravdivý příběh klubu Bilderberg", ve které odhalil řadu podrobností o tomto tajemstvím oplývajícím uskupení. Řada Estulinových informací, ať už se původně jevily jako neuvěřitelné, se nakonec ukázala jako pravdivá – například válka v Iráku, roce 2006 také předpověděl hypoteční a ekonomickou krizi, ke kterým došlo o dva roky později.

(Článek na ČT24 o Bilderbergu je doplňen o video v anglickém znění.)

Pokračování článku zde >>

Video ČT24 o Bilderbergu s českými titulky na NWOO.org >>

Zdroj: http://www.ceskatelevize.cz

Odkazy domácí

Copyright © speedy74 • 2010 - 2012 •
Partneři webu: Sponzoruje: Toplist SuperLink.cz